Інтерактивний конкурс "Колосок осінній"
Свято Осені
27 вересня - День працівників дошкільної освіти. В дошкільному підрозділі Огіївського НВК було проведено свято, присвячене працівникам дошкільної освіти. На сято були запрошені працівники дитячого садка, ветерани, батьки, діти.
У святі були задіяні усі діти різновікових груп нашого садочка. Пісні, танці, конкурси проводились під музичний супровід музичного керівника Пупени І.М.
Віршовані подяки від дітей порадували своєю щирістю і відкритістю.
Навіть через багато-багато років діти пам'ятатимуть і перші віршики, і казки, і прогулянки, і свята в садочку, і перші незграбні літери написані власноруч, і смачну кухню, і чисте подвір'я. І кожен з нас вдячний тим людям, які пов'язали своє життя з дитячим садком.
В дошкільному навчальному закладі Огіївського НВК відбулося Мамине свято. Вихованці привітали своїх матусь листівками, які виготовили самостійно. Ведучою на святі була Жага Світлана Борисівна, яка працює вихователем в ДНЗ. На святі прозвучали: частівки, пісні, вірші. Дівчатка затанцювали танець «Подоляночка». Всі присутні залишилися задоволеними.

/Files/images/dnz/P3151116.JPG/Files/images/dnz/P3151119.JPG/Files/images/dnz/P3151120.JPG/Files/images/dnz/P3151135 (2).JPG/Files/images/dnz/P3151143.JPG

В дошкільному підрозділі Огіївського навчально–виховного комплексу дві різновікові групи. Різновікову групу №1(від 2 до 4 років) відвідують 14 вихованців. Різновікову групу №2 (від 4 до 6(7) років) відвідують 13 вихованців.

Кiлькiсть переглядiв: 229